Loading...
سبد خرید شما خالی است

صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!

صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!
در این مقاله خواهید خواند:
1- تمیز کردن گوشی
2- نحوه حذف خط و خش و خراش ها از صفحه تلفن
3- چگونه می توان قاب تلفن همراه را با 5 نوع جنس مختلف، تمیز کرد - سیلیکون ، پلاستیک ، چوب ، چرم ، لاستیک
cleaning
صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!

صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!

در این مقاله خواهید خواند:

1- تمیز کردن گوشی

2- نحوه حذف خط و خش و خراش ها از صفحه تلفن

3- چگونه می توان قاب تلفن همراه را با 5 نوع جنس مختلف، تمیز کرد - سیلیکون ، پلاستیک ، چوب ، چرم ، لاستیک

cleaning xiaomi mobile phone

اگر به هر دلیلی می خواهید گوشی دست دوم، شکسته و یا خراب خود را بفروشید با ما تماس

بگیرید: 09901105726و یا کلیک کنید. 

شستن دست ها کافی نیست ، تلفن هوشمند شما پر از میکروب و باکتری است - در اینجا نحوه پاک کردن آن بدون خراب شدن صفحه نمایش را توضیح می دهیم:

تمیز کردن گوشی

بهترین روش برای تمیز کردن گوشی هوشمند بدون آسیب رساندن به صفحه نمایش یا اجزای داخلی ، پاک کردن آن با استفاده از یک پارچه میکروفیبر کمی مرطوب است.
اپل همچنین اخیراً گفته است که پاک کردن محصولات خود با پاک کردن ضد عفونی کننده Clorox یا دستمال الکل ایزوپروپیل ایمن است.
اما هرگز نباید تلفن خود را در ماده تمیز کننده غوطه ور کنید یا مایع تمیز کننده را مستقیماً روی دستگاه اسپری کنید.
همچنین می توانید از یک دستگاه بهداشتی اشعه ماورا بنفش استفاده کنید ، این وسیله الکترونیکی است که اشعه UV-C را به تلفن شما تابانده و میکروب ها را از بین می برد.
یک مطالعه از سال 2018 نشان داده است ، اگر شما یک فرد معمولی​​ هستید ، احتمالاً بیش از 50 بار در روز تلفن هوشمند خود را چک می کنید.
و هر بار که این کار را می کنید ، دستگاه همراه شما باکتری های بیشتری را از دست شما می گیرد. در حقیقت ، دانشگاه آریزونا در سال 2012 دریافت که تلفن های همراه 10 برابر بیشتر از صندلی توالت باکتری حمل می کنند ، بیشتر به این دلیل که صندلی های توالت معمولاً بیشتر تمیز می شوند در حالی که از وسایل الکترونیکی شخصی غفلت می شود.
با ادامه انتشار ویروس کرونا ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان بهداشت جهانی به عموم مردم توصیه می کنند که دستان خود را مرتباً بشویند و اجسام و سطوح در تماس را ضد عفونی کنند. این بدان معنی است که تمیز نگه داشتن تلفن شما نیز مهم است.
در اینجا نگاهی می اندازیم که چگونه می توانید بدون آسیب رساندن به صفحه نمایش یا اجزای داخلی گوشی خود را با خیال راحت تمیز کنید.
از استفاده از اسپری های آئروسل و سفید کننده ها خودداری کنید و پاک کننده ها را مستقیماً روی تلفن هوشمند خود اسپری نکنید. در عوض ، از دستمال مرطوب کلوروکس یا دستمال مرطوب الکل ایزوپروپیل استفاده کنید.
ممکن است وسوسه انگیز باشد که صفحه نمایش تلفن خود را با یک اسپری ضدعفونی کننده سنتی یا یک تمیز کننده عمومی تمیر کنید. اما مهم است که هنگام انجام این کار احتیاط کنید تا به دستگاه آسیب نرسد.
اگر شما باید آیفون خود را تمیز کنید ، اپل می گوید پاک کردن سطوح سخت و غیر متخلخل مانند صفحه نمایش آن با پاک کردن ضد عفونی کننده Clorox یا الکل ایزوپروپیل ایمن است. اما هیچ وقت نباید تلفن خود را در یک محلول تمیزکننده غوطه ور کنید و باید مراقب باشید از رطوبت در هر روزنه مانند درگاه شارژ جلوگیری کنید. اپل همچنین توصیه می کند که پاک کننده ها را مستقیماً روی دستگاه اسپری نکنید و می گوید نباید از اسپری های آئروسل یا سفید کننده ها استفاده کنید.
صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!
استفاده از مواد تمیز کننده روی صفحه نمایش گوشی های هوشمند معمولاً بد است زیرا ممکن است پوشش صفحه را از بین ببرد. اما اپل اخیراً صفحه پشتیبانی خود را به روز کرده تا روشن کند که دستمال های ضدعفونی کننده Clorox و دستمال های الکل ایزوپروپیل بی خطر هستند.
جیسون سیسیلیو ، معاون رئیس جمهور و مدیر خلاق جهانی خدمات محافظت از تلفن های هوشمند گفت: این تلفن ها پوششی روی خود دارند تا از چسبیدن روغن یا چربی دست شما به گوشی جلوگیری کند. استفاده از الکل و اسپری روی شیشه آن ، می تواند به آن آسیب برساند.
تیلور دیکسون ، مهندس تاجران وب سایت راهنمای تعمیرات وب سایت iFixit گفت ، این همان پوششی است که باعث می شود مایع روی صفحه نمایش تلفن شما  از ایجاد لکه اثر انگشت جلوگیری می کند. 
یک مرکز پشتیبانی سامسونگ به همین ترتیب از استفاده از محصول تمیزکننده هشدار می دهد و در عوض استفاده از یک پارچه نرم و مرطوب را پیشنهاد می کند.
استفاده از یک پارچه میکرو الیاف نرم و مرطوب و سبک نیز بی خطر محسوب می شود.
هم اپل و هم سامسونگ در صفحات پشتیبانی خود می گویند پاک کردن تلفن با پارچه - ترجیحاً پارچه ای نرم و بدون پرز - یک روش ایمن برای تمیز کردن آن است. می توانید پارچه را با آب گرم و صابون مرطوب کنید و استفاده کنید.
اکثر تلفن های هوشمند مدرن در برابر آب مقاوم هستند ، اما در هنگام قرار گرفتن در معرض مایعات هنوز باید احتیاط کنید.
دیکسون گفت: شما هنوز باید اطمینان حاصل کنید که هیچ مایعی از طریق نقاط ورود آن به داخل گوشی وارد نمی شود.
همانطور که اپل در وب سایت خود نوشته است ، باید قبل از تمیز کردن دستگاه خود را از برق جدا کرده و خاموش کنید.
همچنین می توانید برای از بین بردن باکتری های موجود در تلفن خود به دنبال نور ماورا بنفش باشید.
بنابراین استفاده از ابزار و جعبه هایی که نور ماورا بنفش تولید می کند می تواند جایگزین خوبی باشد.
نکاتی برای تمیزتر شدن تلفن همراه و عاری از میکروب
در صورت تماس تلفن همراه با هر چیزی که باعث ایجاد لکه هایی مانند آرایش ، جوهر ، رنگ یا غذاهای چسبناک شود ، بلافاصله آن را تمیز کنید.
دستان خود را مرتباً بشویید و در نظر داشته باشید كه از ارسال پیامك در سرویس بهداشتی صرف نظر كنید. هرچه دستان شما تمیزتر باشد ، تلفن شما نیز تمیزتر است.
از یک پوشش ضد میکروبی استفاده کنید. آنها به راحتی متناسب با اکثر مارک های تلفن موجود هستند.
سرمایه گذاری برای یک ضد عفونی کننده اشعه ماورا بنفش کوچک را در نظر بگیرید. چندین مورد در بازار وجود دارد که تلفن ، کلیدهای ماشین و سایر وسایل کوچک شما را که هر روز استفاده می کنید در خود جای می دهد. نور ماورا بنفش بدون استفاده از گرما یا رطوبت بیش از حد که می تواند به لوازم الکترونیکی آسیب برساند ، باکتری ها را از بین می برد.

نحوه حذف خط و خش و خراش ها از صفحه تلفن

استفاده از خمیر دندان (برای صفحه های پلاستیکی)

خمیر دندان به عنوان یک ساینده طراحی شده است و می تواند خراش پلاستیکی را به همان روشی که دندان ها را تمیز می کند ، برطرف کند. از آنجا که این ماده خانگی است و نیازی به خریدهای اضافی ندارد ، خمیر دندان راه حل پیشنهادی برای رفع خراش های پلاستیکی است. مهم است که خمیر دندان خمیری واقعی باشد ، و از خمیر دندان ژله ای استفاده نکنید. 
یک مخلوط جوش شیرین همان کیفیت ساینده خمیر دندان را دارد. اگر ترجیح می دهید از جوش شیرین استفاده کنید ، می توانید یک خمیر با مخلوط کردن جوش شیرین و آب درست کنید.
2
یک پارچه نرم ، حوله کاغذی ، پنبه یا مسواک می تواند در این موارد با اهداف شما مطابقت داشته باشد. فقط به اندازه یک پسته استفاده کنید. بیشتر از آن ممکنست به گوشی آسیب برساند.
3
خمیر دندان را روی خط و خش و خراش بگذارید. و آن را با یک حرکت آرام و دورانی مالش دهید. این کار را ادامه دهید تا خراش به سختی قابل مشاهده باشد. با توجه به اینکه خمیر دندان به خودی خود ساینده است ، نیازی به فشار زیاد نخواهید داشت. حتی اگر خراش عمیق باشد که کاملاً از بین نرود ، سایش باید خراش را کاهش دهد.
خمیر دندان برای رفع خط و خش عمیق کافی نیست. حتی در این صورت ، حداقل باید ظاهر اکثر خراش ها را کاهش دهد.
صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!
4
تلفن خود را تمیز کنید. استفاده از پارچه ای نرم و کمی مرطوب و پاک کردن خمیر دندان اضافی شروع خوبی است. از آنجا ، باید یک پارچه را برداشته و هرگونه کثیفی یا روغنی را که روی صفحه شما جمع شده است پاک کنید. با این کار ، ظاهر گوشی خود را تمیز می کنید و امیدوارم که گوشی شما حتی از قبل از خط خراش بهتر به نظر برسد.

استفاده از پولیش شیشه (برای صفحه های شیشه ای)

صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!

یک پولیش شیشه خریداری کنید. اگر تلفن شما صفحه شیشه ای دارد (به جای صفحه پلاستیکی) مجبورید از محلول سنگین تری نسبت به خمیر دندان یا جوش شیرین استفاده کنید تا خراش های گوشی را بردارید. در این حالت ، یک پولیش اکسید سریم توصیه می شود. این نوع از لاک را می توان به صورت پودر محلول ، یا به صورت از قبل مخلوط شده خریداری کرد. اگرچه لاک از قبل مخلوط گزینه راحت تری است ، اگر آن را به شکل پودر شده خریداری کنید ، ارزش بسیار بهتری خواهد داشت.
100 گرم پودر اکسید سریم کافی است.
2
پودر خود را به صورت دوغاب مخلوط کنید. اگر اکسید سریم پودر شده خریداری کرده اید ، ابتدا باید مخلوط را خود درست کنید. خوشبختانه ، این کار بسیار آسان است ، و احتمالاً ارزش پولی را که پس انداز می کنید را دارد. مقداری پودر (تقریباً 50-100 گرم) در یک ظرف کوچک بریزید. به آرامی آب اضافه کنید تا محلول دارای قوام شود. در هنگام افزودن آب مرتباً هم بزنید.
در صورت خرید پولیش آماده ، این مرحله کاملاً نادیده گرفته می شود.
3
تمام نقاط آسیب پذیر را با استفاده از نوار مسدود کنید. از جمله بلندگو ، جک هدفون یا ورودی شارژر ،  همچنین می تواند لنز بادامک تلفن شما را به خطر بیندازد. با این حساب ، ابتدا باید نقاط دور گوشی را بپوشانید. قسمت هایی از تلفن خود را که ممکن است در صورت لمس پولیش به مشکلی بر بخورد ، بپوشانید.
پولیش را به محل خراشیده بزنید. یک پارچه تمیز ضد پرز را روی آن بمالید و ناحیه خراشیده شده را با حرکات دورانی بمالید. به طور منظم بررسی کنید که خراش در هنگام تمیز کردن ناحیه چگونه است. هر 30 ثانیه یا بیشتر ، بهتر است مخلوط را با انتهای پارچه خود پاک کنید ، پارچه را با لاک جدید آغشته کنید و برای حداکثر اثربخشی این روند را تکرار کنید.
هنگام استفاده از لاک ساینده ،محتاط باشید، هیچ چیز بدتر از ایجاد ترک های جدید روی صفحه نیست در حالی که شما در تلاش برای رفع ترک های قدیمی هستید.
5
بعد از آن گوشی را با یک پارچه تمیز کنید. با این کار بقایای اضافی ناشی از فرایند صیقل دهی پاک می شود. باید مرتباً صفحه خود را پاک کنید. ممکن است دو بار در روز زیاد به نظر برسد ، اما فقط یک ثانیه طول می کشد و از سالم ماندن صفحه نمایش شما اطمینان پیدا می کنید.
صفحه نمایش گوشی شما 10 برابر کثیف تر از کاسه توالت!!!

در انتها توصیه می شود برای سالم نگه داشتن گوشی از:

1- گلس محافظ صفحه نمایش
2- قاب محافظ گوشی
استفاده کنید.
یادآوری ها: هرگز برای تمیز کردن گوشی خود موارد زیر را بکار نگیرید:
مایع یا پاک کننده را مستقیماً روی تلفن خود قرار اسپری نکنید.
تلفن را زیر آب نبرید.
از سفید کننده مایع استفاده نکنید.
اجازه ندهید مایعی به درگاه های ورودی گوشی شما وارد شود.
برای پاک کردن صفحه خود از حوله کاغذی استفاده نکنید.
تلفن ، تبلت ، هدفون و سایر لوازم جانبی خود را تمیز نگه دارید. اجازه ندهید دیگران از آنها استفاده کنند. با کمی تمرین آگاهانه ، عادت های خوب تمیز کردن و کمک به برخی از لوازم جانبی ضد میکروبی با تکنولوژی بالا ، می توانید گسترش میکروب ها را از دستگاه خود بطور قابل توجهی محدود کنید. 

چگونه می توان قاب تلفن همراه را با 5 نوع جنس مختلف، تمیز کرد - سیلیکون ، پلاستیک ، چوب ، چرم ، لاستیک

HOW TO CLEAN PHONE CASES – 5 TYPES: SILICONE, PLASTIC, WOOD, LEATHER, RUBBER
نمی توان نقش فزاینده گوشی های هوشمند در زندگی روزمره خودمون انکار کنیم. کاربردهای زیادی میتوان برای استفاده از موبایل نام برد. مثل خرید غذا از رستوران ها، رزرو بلیط هواپیما و هتل، پرداخت قبوض، خدمات بانکی الکترونیک و انجام حواله بانکی،  استفاده از اینترنت، مکالمه و .....
با این همه کاربرد باید طریقه تمیز کردن گوشی موبایل را یاد بگیریم. تا هم ظاهر بهتری داشته باشه و هم تمیزتر و بهداشتی باشه.
چگونه قاب گوشی های ما که روز اول زیبا بودند، بسیار بد به نظر می رسند؟ از آنجایی که ما هر روز از تلفن های خود استفاده می کنیم ، آنها در معرض شرایط محیطی مانند اشعه ماورا بنفش ، رطوبت ، گرما ، گرد و غبار ، اصطکاک و غیره قرار می گیرند. این باعث ساییدگی و خراش، خط و خش مداوم روی سطح آنها می شود که منجر به ایجاد لکه هم می شود. اما حتی اگر هیچ لکه قابل مشاهده ای روی قاب گوشی خود ندارید ، بهتر است گوشی خود را از هرگونه میکروب و باکتری تمیز نگه دارید. این امر به ویژه وقتی بدانیدکه تلفن همراه شما کثیف تر از صندلی توالت است ، بسیار صدق می کند. در اینجا روش های مختلفی را برای نحوه تمیز کردن قاب تلفن ، بسته به نوع جنس قاب گوشی خود ، لیست می کنیم:

جنس پلاستیکی و سیلیکونی قاب

بهترین روش در مورد تمیز کردن قاب تلفن های سیلیکونی ، استفاده از ترکیب آب و صابون در یک کاسه است. وقتی صابون در آب کف کرد، قاب گوشی خود را درون کاسه قرار بدید و بگذارید چند دقیقه خیس بخورد. ممکن است لازم باشد وزنه ای را روی قاب قرار دهید تا زیر آب بماند.
برای از بین بردن لکه ها و تمیز کردن لبه ها ، به آرامی با مسواک روی آن بکشید. اگر لکه با لجبازی از بین نرفت، می توانید جوش شیرین نیز اضافه کنید. تمیز کردن را تا پاک شدن تمام آلودگی ها،ادامه دهید ، سپس قاب گوشی خود را در آب سرد بشویید. این روش، حتی روی قاب های پلاستیکی شفاف تلفن نیز عالی است. قاب خود را با یک پارچه میکروفیبر خشک کنید تا بدون خراشیده شدن آن ، آب را خشک کنید. ما پارچه میکرو الیاف جیر را توصیه می کنیم ، چون بسیار نرم است و بافت صاف آن باعث می شود که هیچ پرز یا رگه ای باقی نماند. قبل از اینکه مجددا قاب را روی تلفن خود قرار بدین، بگذارید حدود یک ساعت در هوا خشک شود تا اطمینان حاصل شود که رطوبتی باقی نمانده است.

اگر قاب تلفن شما سفید است

اگر قاب گوشی سیلیکونی شما سفید است و فقط کمی کثیف است ، می توانید قاب خود را با همان روش بالا بشویید و خشک کنید. با این حال ، قاب های سفید می توانند سریعتر کثیف شوند و اغلب با لکه های واضح زرد ظاهر می شوند. بنابراین ، اگر به قدرت تمیزکاری بیشتری برای قاب سفید تلفن خود نیاز دارید ، سفید کننده را به آب را در یک کاسه مخلوط کنید. فقط مقدار کمی سفید کننده باید استفاده شود ، زیرا مقدار زیاد آن می تواند به قاب سیلیکونی آسیب برساند. می توانید یک قاشق چای خوری سفید کننده را در آب گرم رقیق کنید ، سپس قاب خود را برای چند دقیقه در محلول قرار دهید. سفید کننده باید به از بین بردن لکه های سخت و زرد کمک کند.

قاب لاستیکی تلفن

مانند قاب های سیلیکونی ، قاب گوشی های لاستیکی را می توان به راحتی با مخلوط آب و صابون تمیز کرد. این روش ابتدایی ترین روش برای تمیز کردن قاب تلفن است. قاب را در آب صابون خیس کنید و با استفاده از مسواک اطراف لبه ها را تمیز کنید. سپس ، با یک حوله میکروفیبر ، قاب لاستیکی را پاک کنید. اگر هنوز روی قاب گوشی لاستیکی شما لکه هایی وجود دارد ، می توانید پارچه را با الکل ایزوپروپیل خیس کنید و دوباره پاک کنید. همچنین می توانید کمی بوراکس (بوراکس یک ماده معدنی سفید در برخی از رسوبات نمک قلیایی ، مورد استفاده در ساخت شیشه و سرامیک ، به عنوان عنوان ضد عفونی کننده.) به آب صابون اضافه کنید و اجازه دهید تا لاستیک شما یک ساعت در محلول بماند. همیشه از پارچه های جیر میکروفیبر و بدون پرز برای خشک کردن روی لاستیک استفاده کنید. این باعث می شود که رگه ها و پرزها از بین بروند.
برخی لکه ها نسبت به بقیه لجبازتر هستند ، خصوصاً لاستیک سفید یا موارد لاستیکی شفاف. بنابراین اگر باز هم نمی توانید از شر همه آلودگی ها خلاص شوید ، سعی کنید یک خمیر جوش شیرین و آب درست کنید. خمیر را روی قاب لاستیکی خود پخش کنید و بگذارید چند ساعت خشک شود. سپس ، خمیر را مسواک زده و آن را بشویید.

قاب چوبی تلفن

چوب ظریف ترین سطح قاب گوشی است ، بنابراین مهمتر است که غالباً قاب تلفن های چوبی خود را غبارگیری کنید. این باعث می شود چربی ،ذرات و خاک در سطح قاب فرو نرود یا خراشیده نشود. در صورت امکان از تمیز کردن قاب تلفن چوبی خود از آب خودداری کنید. تماس زیاد با آب می تواند باعث خراب شدن چوب شود. در عوض ، با تمیز کردن منظم با یک پارچه خشک میکروفیبر ، قاب چوبی خود را حفظ کنید. چرا که دستمال کاغذی یا پارچه های دیگر می تواند روی چوب خراش ایجاد کنند ، پارچه های میکروفیبر حاوی الیاف ظریفی هستند که بدون آسیب رساندن به سطح ، خاک را می مکند.
برای ایجاد خشکی بیشتر روی قاب گوشی چوبی ، می توانید پارچه میکروفیبر را با مقدار کمی آب خیس کرده و پاک کنید. اگر بقایای اضافی چسبنده هنوز وجود دارد ، چند قطره سرکه سفید به آب اضافه کنید و پارچه خود را به محلول آغشته کنید. هرگز مایع را مستقیماً روی جعبه چوب نریزید، همیشه آن را روی پارچه بمالید. سپس با استفاده از یک پارچه میکروفیبر خشک آب اضافی را جمع کنید. از آنجا که چوب متخلخل است ، از یک پارچه میکرو الیاف کرکی برای خشک کردن چوب استفاده کنید. 

قاب چرمی تلفن

قاب های چرمی تلفن بهتر است با یک محلول ملایم تمیز شوند. شما می توانید با استفاده از صابون ملایم دست ، و یک پارچه میکرو الیاف مرطوب ، قاب چرمی خود را کمی تمیز کنید. صابون را روی پارچه بمالید و روی قاب بکشید. اگر پاک کننده ملایم دارید ، از آن به همراه یک پارچه خشک استفاده کنید. هنگام خشک کردن ، از یک پارچه میکرو الیاف استفاده کنید. دلیل آن متخلخل بودن چرم است ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که مواد به کوچکترین شکاف هم ،وارد می شود.
همیشه هنگام تمیز کردن و خشک کردن ، سطح را با حرکات دایره ای و چرخشی ، و به آرامی مالش دهید. این باعث می شود که چرم کش نیاید و شل نشود. به خاطر داشته باشید که محصولات و راه حل های مختلفی که روی کیف چرمی خود استفاده می کنید ، می تواند ظاهر و رنگ آن را تغییر دهد ، بنابراین هر چه کار نظافت ساده تر باشد ، بهتر است.
نکته: برای بازیابی و حالت دهی چرم خود از صابون زین اسب استفاده کنید.

چرا پارچه های میکروفیبر یک ضرورت است

مهم نیست که چه نوع قاب گوشی دارید ، اگر می خواهید بدانید که چگونه به درستی قاب گوشی را تمیز کنید ، میکروفیبر ضروری است. به این دلیل که میکروفیبر به اندازه کافی نرم است که خراشیده نمی شود ، و خاک و ذرات را جمع می کند و به اندازه کافی جاذب است تا کاملاً خشک شود! در حقیقت ، میکروفیبر می تواند بسیاری از میکروب ها و باکتری ها را فقط با آب از بین ببرد.
مهم است که به طور مرتب قاب گوشی خود را تمیز کنید تا از آلودگی و تجمع میکروب های ناخوشایند جلوگیری کند. با ترکیبی از مخلوط های تمیز کننده و پارچه های میکروفیبر ، می توانید قاب گوشی خود را بدون توجه به نوع قاب آن ، به طور موثر تمیز کنید. این سیلیکون یا چوب باشد ، می توانید روی یک پارچه میکروفیبر حساب کنید تا قاب گوشی خود را کاملاً تمیز کرده و آسیب نبیند.

تامین قطعات شیائومی، قطعات شیائومی علاالدین، نمایندگی قطعات شیائومی

لینک های مهم:

قطعات شیائومی  ، پخش قطعات شیائومی ، تعمیر گوشی شیائومی ،

تاچ ال سی دی شیائومی

گلس تاچ و گلس تعمیراتی

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - کاربران سایت " می فیکس پارت " را از نقطه نظرات و اطلاعات مفید خود بهره مند کنید .