نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران
با گروه زبده می فیکس پارت دیگر نگران تعمیر گوشی و تامین قطعات شیائومی خود نباشید.
نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران یک مرکز تخصصی است که دارای واحدهای تخصصی تعمیرات گوشی شیائومی می باشد.
نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

Xiaomi repair agency in Tehran

نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران یک مرکز تخصصی است که دارای واحدهای تخصصی تعمیر گوشی شیائومی می باشد. این مرکز که زیر نظر نمایندگی تعمیر شیائومی فعالیت می کند، به دلیل دارا بودن مدرن ترین ابزار تعمیر و رعایت تمامی استانداردهای لازم، توانایی رفع تمامی مشکلات ناشی از گوشی های شیائومی را دارد.

با گروه زبده می فیکس پارت دیگر نگران تعمیر گوشی شیائومی و تامین قطعات شیائومی خود نباشید.

برای ثبت تعمیر گوشی شیائومی کلیک کنین.

لازم به ذکر است کلیه تعمیرات این مرکز در تهران با گارانتی معتبر ارائه می شود و نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی مرکز مجاز تعمیرات موبایل می باشد.

بیشتر بدانید:

نحوه حل مشکل داغ شدن گوشی شیائومی

چگونه سرعت اینترنت گوشی شیائومی را افزایش دهیم

مطالبی نظیر: شماره نمایندگی گوشی شیائومی در تهران، نمایندگی تعمیرات شیائومی در غرب تهران،

نمایندگی تعمیرات شیائومی در علاالدین، نمایندگی شیائومی در غرب تهران، تعمیرات فوری شیائومی،

شماره نمایندگی گوشی شیائومی در تهران، نمایندگی شیائومی در شرق تهران

تعمیر گوشی آب خورده شیائومی، تعمیر گوشی شیائومی

اگر تلفن همراه شما آسیب دیده است، می توانید به یک مرکز خدمات غیر قابل اعتماد مراجعه کنید. توصیه می کنیم از این کار اجتناب کنید، زیرا مشکل گوشی شما در دراز مدت بدتر می شود. تعمیر گوشی موبایل شما با استانداردهای لازم در حین تعمیر و رفع ایرادات گوشی موبایل بر عهده مرکز خدمات شیائومی است.

نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

تعمیر سخت افزار موبایل شیائومی در نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران در قسمت تعمیرات سخت افزار گوشی شیائومی جدیدترین متدهای تعمیر گوشی شیائومی را با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال گوشی شیائومی ارائه می دهد.

تمامی مشکلات احتمالی گوشی های شیائومی در این دفتر قابل حل است چرا که این مرکز دارای کامل ترین تجهیزات مناسب برای انواع مدل های گوشی شیائومی به همراه تکنسین های حرفه ای سخت افزار گوشی های شیائومی می باشد.

تعمیر و تعویض هارد IC و emmc که یکی از تخصصی ترین تعمیرات سخت افزاری شیائومی می باشد با نازلترین قیمت در این مرکز انجام می شود.

ارائه گارانتی تعمیر در کنار هزینه کم تعمیرات شیائومی در این مرکز باعث اطمینان بیشتر کاربران این گوشی در این مرکز شد.

لیست خدمات ارائه شده در مرکز نمایندگی تعمیر شیائومی و تعمیر گوشی شیائومی را مشاهده می کنید.

 • رفع مشکل گرمای بیش از حد گوشی های شیائومی
 • تعویض هارد گوشی شیائومی
 • مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی
 • مشکل تخلیه باتری گوشی شیائومی
 • تاچ گوشی شیائومی
 • تعویض تاچ ال سی دی شیائومی
 • تعویض باتری گوشی شیائومی
 • تعمیر تخصصی برد اصلی گوشی شیائومی
 • تعمیر موبایل شیائومی
 • مشکل قطعی سیگنال آنتن تلفن شیائومی
 • رفع مشکل گم شدن گوشی های شیائومی
 • بررسی وای فای موبایل شیائومی
 • تعمیر مشکلات آنتن دهی موبایل شیائومی
 • تعمیر سوکت شارژ موبایل شیائومی
 • رفع مشکلات سخت افزاری در گوشی های شیائومی
 • مشکلات اسپیکر گوشی شیائومی
 • تعمیر آنتن شیائومی
 • نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

تعمیر تاچ ال سی دی شیائومی در نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران 

دلایل زیادی برای کار نکردن یا کاهش سرعت تاچ موبایل شیائومی وجود دارد. به عنوان مثال، ممکن است از برنامه های سنگین استفاده کنید یا گوشی شما پر از حافظه باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل، بهتر است ابتدا موارد ذکر شده را بررسی کنید. اگر مشکل به دلیل موارد فوق نیست، بلکه ممکن است به دلیل آسیب یا فشار به صفحه گوشی باشد، باید سریعا به مراکز نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران مراجعه کنید. باید بدانید که تعمیر تاچ شیائومی یکی از خدمات تخصصی این نمایندگی می باشد.

در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی، پس از بررسی مشکل، گوشی حسگر توسط متخصصین مرکز تعویض یا تعمیر می شود. اگر تاچ به درستی به ال سی دی متصل نشود سرعت آن کاهش می یابد و کار نمی کند. به همین دلیل فشردن تاچ ال سی دی که مرحله مهم و حساسی است نیز توسط خدمات حرفه ای انجام می شود.

تعمیر برد موبایل شیائومی در نمایندگی تعمیر شیائومی 

برد هر دستگاه شامل قطعات مهمی مانند پردازنده و حافظه دستگاه می باشد. هر گونه قرار گرفتن در معرض یا نفوذ آب یا رطوبت در گوشی های شیائومی ممکن است به برد مدار گوشی شما آسیب برساند یا باعث نوسانات الکتریکی شود.

هر گونه وقفه در این زمینه ممکن است مشکلات بیشتری را برای تلفن همراه شما ایجاد کند. عملکرد ضعیف برد می تواند باعث روشن نشدن گوشی، خاموش شدن دستگاه، خاموش شدن سیستم، خراب شدن دوربین، شارژ شدن گوشی و غیره شود.

برد مدار گوشی های شیائومی قابل تعمیر است که این تعمیر معمولا با تعویض قطعات آن همراه است. در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در تهران می توانید برد موبایل خود را با استفاده از قطعات اصلی تعمیر کنید.

تعمیر سوکت شارژ موبایل شیائومی

سوکت به عنوان رابط بین کابل شارژ و باتری عمل می کند. سوکت شارژ به شما امکان شارژ باتری گوشی شیائومی را می دهد و همچنین می توانید از آن برای اتصال گوشی خود به کامپیوتر یا کابل otg استفاده کنید.

یعنی این سوکت علاوه بر شارژ گوشی، امکان اتصال گوشی به سیستم های کامپیوتری و سایر دستگاه ها را نیز فراهم می کند. تماس ممکن است به دلایل مختلفی از جمله اتصال و قطع نادرست، خوردگی و ضربه آسیب ببیند.

در صورت قطع شدن این سوکت، واضح است که امکان شارژ گوشی وجود ندارد و پس از اتمام باتری گوشی خاموش می شود. در صورت خرابی سوکت شارژ آن را تعویض می کنند و البته فقط سوکت ها می توانند مشکل داشته باشند که قابل تعمیر هستند.

در تعمیرگاه تعمیر گوشی شیائومی در صورت عدم شارژ تلفن همراه، تمامی مراحل از سوکت شارژ تا آی سی منبع تغذیه به طور کامل بررسی و پس از رفع عیب، تعمیر می شود.

نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

 مشکل آنتن نداشتن شیائومی را حل کنید

عدم آنتن دهی موبایل به این معنی است که سیم کارت موجود در گوشی نمی تواند از پوشش شبکه استفاده کند. حتی گوشی های باکیفیت شیائومی هم گاهی با مشکل عدم آنتن دهی مواجه می شوند.

از دلایل اصلی عدم آنتن دهی می توان به عدم تغییر تنظیمات شبکه تلفن، خرابی فایل به دلیل بدنه و لوازم جانبی گوشی، فشار روی سیم کارت، مشکل آنتن دهی در قسمت مورد نظر اشاره کرد. مورد. مکان، مشکل سخت افزاری آنتن ,عدم شناسایی سیم کارت، فرسودگی سیم کارت به دلیل نزدیکی به اشیاء باعث عدم شناسایی شبکه و در نتیجه عدم آنتن دهی در گوشی شیائومی می شود.

مطالعه برخی از عوامل فوق می تواند به حل مشکل آنتن کمک کند. اگر با بررسی این موارد مشکل گوشی موبایل شیائومی شما حل نشد با نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران تماس بگیرید و تصمیم گیری را به متخصصان مرکز بسپارید.

تعمیر دوربین در تعمیر گوشی شیائومی

گوشی های شیائومی می توانند یک یا چند دوربین داشته باشند. دوربین گوشی یکی از معیارهایی است که مصرف کنندگان هنگام خرید گوشی از آن استفاده می کنند. بنابراین آسیب دیدگی دوربین را می توان یکی از مشکلات ناخوشایند آنها دانست. اما دوربین همیشه به دلیل آسیب کار نمی کند.

گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری باعث ایجاد مشکل در دوربین گوشی شما می شود. در این راستا ابتدا تکنسین های تعمیر موبایل شیائومی از نرم افزاری برای رفع مشکل دوربین استفاده می کنند.

اگر با این کار مشکل حل نشد و مشکل در دوربین سخت افزاری، دوربین گوشی و یا قطعات متصل به دوربین باشد، با تشخیص خدمات این مرکز تعمیر خواهند شد.

نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

ویژگی های نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران

نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی با کارشناسان خبره می تواند تمامی مشکلات ایجاد شده در گوشی موبایل شما را برطرف کند. کارشناسان نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران از بین بهترین کارشناسان تعمیرات موبایل انتخاب شده اند. این کارشناسان دارای گواهینامه های بین المللی در زمینه تعمیرات می باشند.

قسمت پشتیبانی نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی بیانگر نظر شما در مورد خدمات این نمایندگی می باشد. بنابراین کارشناسان نمایندگی موبایل شیائومی می توانند با استفاده از بازخوردی که از شما عزیزان دریافت می کنند، کیفیت خدمات را ارتقا داده و نظر شما عزیزان را جلب کنند.

از دیگر ویژگی های نمایندگی تعمیر شیائومی در تهران، وجود واحدهای مجزا برای تعمیر گوشی موبایل می باشد. هر کدام از این ماژول ها مجهز به مدرن ترین ابزار تعمیرات هستند.

از این رو نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی قادر است تمامی مشکلات موجود در گوشی موبایل را که سایر مراکز تعمیرات موفق به رفع آن نشده اند، برطرف کند. در طول این سال ها نمایندگی تعمیرات موبایل اولین انتخاب شما کاربران گرامی در هنگام بروز مشکل در گوشی شما بوده است. به همین دلیل مدیریت این نمایندگی همواره به فکر ارتقای سطح خدمات شما کاربران گرامی است.

نکات مهم تعمیر گوشی شیائومی

هزینه تعمیر گوشی موبایل شیائومی و هر برند دیگری بستگی به این دارد که کدام قسمت های گوشی و به چه میزان آسیب دیده باشد.

برای مثال اگر مجبور به تعویض برد مدار یا ال سی دی هستید، برای تعویض قطعه باید هزینه زیادی بپردازید که قسمت اصلی آن قیمت قطعه جدید است. با این حال، تعمیر نرم افزار معمولاً هزینه زیادی ندارد. مگر در مواردی مانند بازیابی اطلاعات یا مواردی که نیاز به استفاده از برنامه یا روش خاصی دارید.

به طور کلی، تعمیر گوشی های شیائومی نسبت به سایر برندها هزینه کمتری دارند. زیرا قطعات یدکی آن غیرعادی نیست و به راحتی قابل تهیه است. البته تا زمانی که گوشی به طور کامل بررسی نشود نمی توان اطلاعات دقیقی در مورد هزینه تعمیرات ارائه داد.

اما با ارائه گارانتی بهترین قیمت در تعمیرگاه موبایل شیائومی به شما این اطمینان را می دهیم که به جز کیفیت خدمات ارائه شده، قیمتی مناسب تر از ما پیدا نخواهید کرد.

خلاصه و نتیجه گیری:

نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی یک واحد تخصصی است که به تعمیر و خدمات مربوط به گوشی های شیائومی می‌پردازد.

می فیکس پارت مجهز به ابزارها و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر گوشی ها می‌باشد و کارشناسان ماهر و مجربی در آن موجود هستند.

خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی ارائه می‌شود عبارتند از:

- تعمیرات سخت‌افزاری: شامل تعمیر قطعات داخلی گوشی مانند باتری، صفحه نمایش، دوربین و سایر قطعات الکترونیکی است.

- تعمیرات نرم‌افزاری: شامل رفع مشکلات نرم‌افزاری، نصب و راه‌اندازی سیستم عامل جدید و به‌روزرسانی‌های مرتبط با گوشی است.

- تعمیرات آب خوردگی: در صورت غرق شدن گوشی در آب، نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی برای بازسازی و تعمیر در این زمینه نیز خدماتی را ارائه می‌دهد.

- مشاوره و خدمات پس از فروش: تعمیر گوشی شیائومی در نمایندگی شامل همچنین ارائه مشاوره در مورد استفاده از گوشی، نحوه نگهداری و از بین بردن خطرات ممکن ضدآب و غیره نیز می‌باشد.

نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی از طریق وبسایت mifixpart.com و یا شماره تماس: پخش قطعات شیائومی پشتیبانی فروش: 09901105726  قابل دسترس است.

نمایندگی قطعات شیائومی

برای حافظه گوشی CCleaner

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
 • - کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • - کاربران سایت " می فیکس پارت " را از نقطه نظرات و اطلاعات مفید خود بهره مند کنید .